-
Kontakt
-
Adresse:Tollbugata 22, 0152 Oslo
-
E-post:
-
Åpningstider:08:00 – 15:45
-
Telefon:
-
Sosiale medier:
-
-
Vi på fylkeskontoret
Bård Eirik RuudAnn Kirstine KirkKatrine Flø -
Hovedtillitsvalgte
-
Diakonhjemmet Sykehus HTV-Område
Rikke Aurora Pettersbakken Myhrvold -
Lovisenberg Diakonale Høgskole HTV-Område
Adelheid Hummelvoll Hillestad -
Lovisenberg Diakonale Sykehus HTV-Område
Nils-Frode Seland Sørlie -
OUS HF, Barne- og Ungdomsklinikken HTV-Område
Vibeke Cecilie Hesselberg -
OUS HF, Hode, Hals og Rekonstruktiv Kirurgi HTV-Område
Silje Århus Strømme -
OUS HF, Kirurgi, Inflammasjon og Transplantasjon HTV-Område
Bodil Øfstaas Svendsen -
OUS HF, Kirurgi, Inflammasjon og Transplantasjon HTV-Område
Mette Neergård -
OUS HF, Kirurgi, Inflammasjon og Transplantasjon HTV-Område
Vegard Andreas Jacobsen -
OUS HF, Oslo Sykehusservice HTV-Område
Line Bø Leren
-
Kalender
-
Basiskurs Spekter Agder, Vestfold og Telemark og Oslo 09.-12.04.2024 - Tønsberg Hotel Klubben09. april kl: 09:00. - 12. april kl: 14:00Basiskurs KS, hele landet, 09.- 12.04.2024, Drammen Quality Hotel River Station, Drammen09. april kl: 09:00. - 12. april kl: 14:00Forhandlingskurs Spekter 09.-12.04.2024 Scandic Grand Tromsø09. april kl: 09:00. - 12. april kl: 13:15Basiskurs Stat og Virke høgskole, hele landet, 09. - 12.04.2024, Stjørdal Quality Airport Hotel Værnes09. april kl: 09:00. - 12. april kl: 14:00Basiskurs Spekter Viken og Innlandet 09.-12.04.2024 Scandic Asker09. april kl: 09:00. - 12. april kl: 14:00
-
Fordypningskurs arbeidsmiljø/IA Spekter og Virke Spesialist hele landet 16.-17.04.2024 Thon Hotel Arena, Lillestrøm16. april kl: 09:00. - 17. april kl: 15:00
-
-
Fylkesstyre og -møter
-
Bård Eirik Ruud
Leder i styret
-
Ragnhild Nyhagen
Nestleder
-
Britt Rode Bøen
Faggrupperepresentant
-
Jannicke Skodjereite
Faggrupperepresentant
-
Birgit Jensen
Medlem
-
Carina Athelie Skredlund
Medlem
-
Kari Bue
Medlem
-
Katrin Kreutz
Medlem
-
Maren Clason
Medlem
-
Rolf-André Oxholm
Medlem
mobil: +47 98 60 00 49
-
Therese Heggedal
Medlem
-
Kjetil Zefanias Fuglerud Weseth
Studentrepresentant
-
Vilde Veronica Haukeland
Studentrepresentant
-
Vegard Andreas Jacobsen
1. Varamedlem
-
Kristin Elisabeth Olafson
2. Varamedlem
-
Tom Ole Lindefjeld Hagen
3. Varamedlem
-
Anne Cecilie Strand
4. Varamedlem
-
Jofrid Berit Høybakk
5. Varamedlem
-
Nicklas Aage Bakken Leivseth
6. Varamedlem
-
Fouad Adrian Christensen Tejan-Jalloh
Vara studentrepresentant
-
-
Arbeidssteder