Møre og Romsdal
-
Kontakt
-
Adresse:Øvre veg 30, 6415 MOLDE
-
E-post:
-
Åpningstider:08:00 til 15.45
-
Telefon:
-
Sosiale medier:
-
-
Vi på fylkeskontoret
Trine Bruseth SevaldsenGjermund Øysteinsson MoeAnne Margrete Christensen HovdeRådgiver
Sabine HochstratRenate KleiveRådgiver
tlf.: +47 95 93 95 68Henriette Nilsen LianKurs- og konferansekonsulent
mobil: +47 415 00 948Theresa IversenRådgiver
mobil: +47 990 34 140 -
Hovedtillitsvalgte
-
Helse Møre og Romsdal, Volda Sykehus HTV-Område
Unni Håskjold Larsen
-
Kalender
-
Forhandlingskurs Spekter 09.-12.04.2024 Scandic Grand Tromsø09. april kl: 09:00. - 12. april kl: 13:15Basiskurs KS, hele landet, 09.- 12.04.2024, Drammen Quality Hotel River Station, Drammen09. april kl: 09:00. - 12. april kl: 14:00Basiskurs Stat og Virke høgskole, hele landet, 09. - 12.04.2024, Stjørdal Quality Airport Hotel Værnes09. april kl: 09:00. - 12. april kl: 14:00
-
Avlyst!! - Basiskurs Spekter region Midt, 16.- 19.04.2023, Stjørdal Quality Airport Hotel Værnes16. april kl: 09:00. - 19. april kl: 14:00Basiskurs Spekter region nord og midt 16.- 19.04.2024 Scandic Ishavshotel, Tromsø16. april kl: 09:00. - 19. april kl: 14:00Basiskurs Spekter region Vest og Midt 16.-19.04.2024, Bergen Radisson Blu Royal Hotel, Bergen16. april kl: 09:00. - 19. april kl: 14:00
-
-
Fylkesstyre og -møter
-
Trine Bruseth Sevaldsen
Leder i styret
-
Gjermund Øysteinsson Moe
Nestleder
-
Marianne Tømmervåg Kvalnes
Faggrupperepresentant
-
Siw Andrea Todal
Faggrupperepresentant
-
Anette Lekve
Medlem
-
Anja Mari Bjørkavåg
Medlem
-
Anne Gutteberg Mathisen
Medlem
-
Gina Isabelle Frostad Olsen
Medlem
-
Kari-Anne Forsmo Thygesen
Medlem
-
Marte Nygård
Medlem
-
Martha Trones
Medlem
-
Mona Beyer Holm
Studentrepresentant
-
Vegard Røen
Studentrepresentant
-
Birgitte Elsa Sundgot Førre
1. Varamedlem
-
Terje Kjøl
2. Varamedlem
-
Eli Åse Gravdehaug
3. Varamedlem
-
Steinar Malones
4. Varamedlem
-
Annette Haugen
5. Varamedlem
-
Lise Mittet Kvernen
6. Varamedlem
-
Aina Therese Meisal
Vara Faggrupperepresentant
-
Ida Marie Lunde Nybø
Vara studentrepresentant
-
Ina Killingrød Greve
Vara Faggrupperepresentant
-
Ingvill Hareide
Vara Faggrupperepresentant
-
Kristian Faksvåg
Vara studentrepresentant
-
Kristin Tengesdal
Vara studentrepresentant
-
Maria Dahl Wattø
Vara studentrepresentant
-
Maria Kristine Langbach
7. Varamedlem
-
Monica Leite
Vara studentrepresentant
-