Nordland
-
Kontakt
-
Adresse:Sjøgata 27, 8006 Bodø
-
E-post:
-
Åpningstider:09.00-14.30
-
Sosiale medier:
-
-
Vi på fylkeskontoret
Gjertrud Helene KrokaaLisbeth Ann JohansenAnnie SkoglundTrine BergRådgiver
tlf.: 75 58 51 05Kristin Johanne RognmoRådgiver
tlf.: 75 58 51 08Lill-Therese MartinsenRådgiver
tlf.: 75 58 51 07Johnny JensenRådgiver
tlf.: 75 58 51 03Unni OlsenKurs- og konferansekonsulent
tlf.: 75 58 51 02 -
Hovedtillitsvalgte
-
Gildeskål Kommunale HTV-Område
Charlotte Christine Lien Ottebergsen -
Hattfjelldal Kommunale HTV-Område
Henni Mathilde Eliassen Almås -
Steigen Kommunale HTV-Område
Maila Liisa Pedersen Viljakainen
-
Kalender
-
Basiskurs Stat og Virke høgskole, hele landet, 09. - 12.04.2024, Stjørdal Quality Airport Hotel Værnes09. april kl: 09:00. - 12. april kl: 14:00Arbeidstidskurs region Midt og Nord 09.-11.04.2024 Stjørdal Quality Airport Hotel Værnes, Stjørdal09. april kl: 09:00. - 11. april kl: 15:30Basiskurs KS, hele landet, 09.- 12.04.2024, Drammen Quality Hotel River Station, Drammen09. april kl: 09:00. - 12. april kl: 14:00Forhandlingskurs Spekter 09.-12.04.2024 Scandic Grand Tromsø09. april kl: 09:00. - 12. april kl: 13:15
-
Basiskurs Spekter region nord og midt 16.- 19.04.2024 Scandic Ishavshotel, Tromsø16. april kl: 09:00. - 19. april kl: 14:00Fordypningskurs arbeidsmiljø/IA Spekter og Virke Spesialist hele landet 16.-17.04.2024 Thon Hotel Arena, Lillestrøm16. april kl: 09:00. - 17. april kl: 15:00
-
-
Fylkesstyre og -møter
-
Gjertrud Helene Krokaa
Leder i styret
-
Lisbeth Ann Johansen
Nestleder
-
Christine Marie Trondal
Faggrupperepresentant
-
Maria Kristin Sørfjord
Faggrupperepresentant
-
Anders Sarassen
Medlem
-
Bente Ingeborg Melø Arntsen
Medlem
-
Eivind Eriksen Tømmerås
Medlem
-
Gry Helen Hartvigsen Bæra
Medlem
-
Heidi Kristin Sæthre
Medlem
-
Marielle Hvalryg Pettersen
Medlem
-
Rita Lundestad
Medlem
-
Cecilie Emeli Mevik Øines
Studentrepresentant
-
Karoline Ellingsen Biendl
Studentrepresentant
-
Gunnar Herder Nilssen
1. Varamedlem
-
Sissel Viola Alterskjær
2. Varamedlem
-
Rune Andre Mathisen
3. Varamedlem
-
Silje Sandstrak
4. Varamedlem
-
Rakel Bjørnsdottir Braaten
5. Varamedlem
-
Anne-Grethe Rønning Imøy
6. Varamedlem
-
Hanne Marthe Drevvatn
7. Varamedlem
-
June Malen Hallager
Vara studentrepresentant
-
Sornrawanee Cindy Kingmala
Vara studentrepresentant
-