Troms og Finnmark
-
Kontakt
-
Adresse:Besøk: Roald Amundsens plass 1, 5. etg. 9008 Tromsø. Post: Pb 626, 9256 Tromsø
-
E-post:
-
Åpningstider:08.00-15.30
-
Telefon:
-
Sosiale medier:
-
-
Vi på fylkeskontoret
Åshild ØstlyngenMari-Ann BenonisenLinda Therese NorrieAnnie SkoglundAud LarsenRådgiver
tlf.: 99 40 24 09Lee Jacqueline Hanssen DouseSeniorrådgiver
tlf.: 99 40 24 09Linda BakkevollRådgiver
tlf.: 99 40 24 09Kristin JenssenRådgiver
tlf.: 99 40 24 09 -
Hovedtillitsvalgte
-
Berlevåg Kommunale HTV-Område
Sabine Schwierske Ben Boukara -
Finnmarkssykehuset HF Sami Klinihkka HTV-Område
Anne Karin Steffensen -
Finnmarkssykehuset HF Sami Klinihkka HTV-Område
Li Anna Charlotta Söderhielm -
Storfjord Kommunale HTV Område
Maj-Kristin Johansen Kuivalainen
-
Kalender
-
Basiskurs KS, hele landet, 09.- 12.04.2024, Drammen Quality Hotel River Station, Drammen09. april kl: 09:00. - 12. april kl: 14:00Forhandlingskurs Spekter 09.-12.04.2024 Scandic Grand Tromsø09. april kl: 09:00. - 12. april kl: 13:15Basiskurs Stat og Virke høgskole, hele landet, 09. - 12.04.2024, Stjørdal Quality Airport Hotel Værnes09. april kl: 09:00. - 12. april kl: 14:00
-
Basiskurs Spekter region nord og midt 16.- 19.04.2024 Scandic Ishavshotel, Tromsø16. april kl: 09:00. - 19. april kl: 14:00Fordypningskurs arbeidsmiljø/IA Spekter og Virke Spesialist hele landet 16.-17.04.2024 Thon Hotel Arena, Lillestrøm16. april kl: 09:00. - 17. april kl: 15:00
-
Forhandlingskurs Virke Spesialist og Virke helse og sosial hele landet 23.-26.04.2024 Scandic Lillestrøm23. april kl: 09:00. - 26. april kl: 13:15
-
-
Fylkesstyre og -møter
-
Åshild Østlyngen
Leder i styret
-
Linda Therese Norrie
Nestleder
-
Mari-Ann Benonisen
Nestleder
-
Line Nordgård
Faggrupperepresentant
-
Maria Frisk-Ellingsen
Faggrupperepresentant
-
Anne-Marie Isaksen
Medlem
-
Catrine Buck Jensen
Medlem
-
Evy Fjellstad
Medlem
-
Ingelinn Mosand
Medlem
-
Leif-Tore Hanssen
Medlem
-
Liss-Karin Sandvik
Medlem
-
Monica Fyhn Sørensen
Medlem
-
Henriette Karlsen Brenna
Studentrepresentant
-
Maya Sandnes Denstad
Studentrepresentant
-
Susanne Bekkevold Grinde
1. Varamedlem
-
Lars-Erik Arstad
2. Varamedlem
-
Rita Paulsen
3. Varamedlem
-
Lise Svenning
4. Varamedlem
-
Siv-Tone Furu
5. Varamedlem
-
Kristina Märta Eriksson Nytun
6. Varamedlem
-
Helene Bratlie
Vara studentrepresentant
-
Ingeborg Edorsen Maude
Vara studentrepresentant
-
Irene Sørensen
7. Varamedlem
-
Monica Ingerøynen Hansen
Vara Faggrupperepresentant
-
-
Arbeidssteder