Fylkesrepresentanter

Fylkesrepresentanter 2017/2018

AKERSHUS:
Fylkesrepresentant: Trine Håvardsen Sørvaag Skaar E-post: trinehskaar@hotmail.com Tlf.: 995 25 401

 

Fylkesrepresentant vara: Julianne Kvernstuen E-post: jkvernstuen@live.no Tlf.: 416 64 852

AUST-AGDER: Fylkesrepresentant: Premil Monrad Vigerstøl-Olsen E-post: premilolsen@yahoo.com Tlf.: 932 97 465

Fylkesrepresentant vara: (Vi har ingen fylkesrepresentant vara i Aust-Agder for tiden. Vil du engasjere deg, eller kjenner du noen som ønsker å gjøre det: nsfstudent@nsf.no) E-post: Tlf.:

BUSKERUD: Fylkesrepresentant: Kristine Louise Lein E-post: krislolein@gmail.com Tlf.: 926 62 654

Fylkesrepresentant vara: Hanne Myhrvold E-post: hanne.myhrvold@gmail.com Tlf.: 922 21 862

FINNMARK: Fylkesrepresentant: Edel Marlèn Taraldsen E-post: edelmarlen@hotmail.com Tlf.: 924 99 051

 

Fylkesrepresentant vara: Camilla Lunde E-post: camillasl90@hotmail.com Tlf.: 975 21 256

HEDMARK: Fylkesrepresentant: Erlend Andre Dahl Hansen E-post: erlend-hansen-96@hotmail.com Tlf.: 473 94 331

Fylkesrepresentant vara: (Vi har ingen fylkesrepresentant vara i Hedmark for tiden. Vil du engasjere deg, eller kjenner du noen som ønsker å gjøre det: nsfstudent@nsf.no) E-post:  Tlf.:

HORDALAND: Fylkesrepresentant: Othilia Karlsen Kristensen E-post: othilia_karlsen@hotmail.com Tlf.: 404 57 082

Fylkesrepresentant vara:(Vi har ingen fylkesrepresentant vara i Hordaland for tiden. Vil du engasjere deg, eller kjenner du noen som ønsker å gjøre det: nsfstudent@nsf.noE-post:  Tlf.:

MØRE OG ROMSDAL: Fylkesrepresentant: Malin Hareide E-post: malinhareide@gmail.com Tlf.: 468 79 705

Fylkesrepresentant vara: Ingvild Berg Lauritsen E-post: ingvildbl96@gmail.com Tlf.: 919 13 336

NORDLAND: Fylkesrepresentant: Ole Martin Hjemaas E-post: olehje89@gmail.com Tlf.: 94038479

 

Fylkesrepresentant vara: Kari Bjerkli E-post: karibjerkli@hotmail.com Tlf.: 948 06 931

NORD-TRØNDELAG: Fylkesrepresentant: Nadia Houseb E-post: nadiahouseb@hotmail.com Tlf.: 467 77 161

Fylkesrepresentant vara: (Vi har ingen fylkesrepresentant vara i Nord-Trøndelag for tiden. Vil du engasjere deg, eller kjenner du noen som ønsker å gjøre det: nsfstudent@nsf.no) E-post: Tlf.:

OPPLAND: Fylkesrepresentant: Eline Sund E-post: eline-sund@hotmail.com Tlf.: 994 19 350

Fylkesrepresentant vara: Viktoria Digernes E-post: viktoriadigernes@hotmail.com Tlf.: 952 07 687

OSLO: Fylkesrepresentant: Lotte Rogn-Jacobsen E-post: lotte-rogn@live.no Tlf.: 400 13 929

Fylkesrepresentant vara: (Vi har ingen fylkesrepresentant vara i Oslo for tiden. Vil du engasjere deg, eller kjenner du noen som ønsker å gjøre det: nsfstudent@nsf.no) E-post:  Tlf.: 

ROGALAND: Fylkesrepresentant: Hege Bjerga E-post: hegebjerga@icloud.com Tlf.: 909 40 003

Fylkesrepresentant vara: Anne Haarberg E-post: Anne91l@hotmail.com Tlf.: 406 08 140

SOGN OG FJORDANE: Fylkesrepresentant: Ludvig Fløtra E-post: ludvig.flotra@hotmail.com Tlf.: 984 53 723

Fylkesrepresentant vara: (Vi har ingen fylkesrepresentant vara i Sogn og Fjordane for tiden. Vil du engasjere deg, eller kjenner du noen som ønsker å gjøre det: nsfstudent@nsf.no) E-post: Tlf.:

SØR-TRØNDELAG Fylkesrepresentant: Charlotte Parelius Tro E-post: charlottepareliustro@gmail.com Tlf.: 450 68 577

 

Fylkesrepresentant vara: Terese Trefjord E-post: teresetrefjord@gmail.com Tlf.: +47 920 29 994

TELEMARK: Fylkesrepresentant: Petter SætreE-post: petter.setre@gmail.com Tlf.: 478 04 004

Fylkesrepresentant vara: Celine Berge Bjørndalen E-post: celina94b@gmail.com Tlf.: 452 58 385

 

TROMS: Fylkesrepresentant: Alexandra Douse E-post: alexandra_douse@msn.com Tlf.: +47 950 05 518

 

Fylkesrepresentant vara: (Vi har ingen fylkesrepresentant vara i Troms for tiden. Vil du engasjere deg, eller kjenner du noen som ønsker å gjøre det: nsfstudent@nsf.noE-post:  Tlf.:

VEST-AGDER: Fylkesrepresentant: Anja Ninasdotter Abusland E-post: anja.ninasdotter@hotmail.com Tlf.: 948 22 342

Fylkesrepresentant vara: (Vi har ingen fylkesrepresentant vara i Vest-Agder for tiden. Vil du engasjere deg, eller kjenner du noen som ønsker å gjøre det: nsfstudent@nsf.no) E-post: Tlf.: 

VESTFOLD: Fylkesrepresentant: Henrik From E-post: Henrik.From@student.hbv.no Tlf.: 481 40 120

 

Fylkesrepresentant vara: Elise Bjerke E-post: elisebj_87@hotmail.com Tlf.: 932 24 464

 

ØSTFOLD: Fylkesrepresentant: Vemund Varg Hoem E-post: vemund.varg@gmail.com Tlf.: 909 69 945

Fylkesrepresentant vara: (Vi har ingen fylkesrepresentant vara i Østfold for tiden. Vil du engasjere deg, eller kjenner du noen som ønsker å gjøre det: nsfstudent@nsf.no) E-post: Tlf.: