Alle kurs vil bli gjennomført etter smitteverntiltak anbefalt av Folkehelseinstituttet.
Kriterier for deltakelse:
- Før basiskurset må man ha gjennomført introduksjonskurs.
- Kurset er et prosesskurs. Derom du ikke har anledning til å delta på hele kurset må du melde deg på et annet kurs.
Påmelding:
- Hvis du må starte reisen før kl. 06.00 for å rekke kursstart, har du mulighet til å bestille hotell fra dagen før. Huk av i påmeldingsskjemaet om dette er aktuelt for deg.
- Dersom du ikke kan benytte offentlig transport, og trenger egen bil i forbindelse med kurset, må dette godkjennes av din kurskonsulent på forhånd.
- Det reserveres enkelt rom på hotellet med fullpensjon i kursperioden for deltakerne.
- Legg inn dietter/allergier evt. annet som er nødvendig å formidle videre til hotellet for oppholdet ditt.
- Når du klikker "send påmelding" vil du umiddelbart på en e-post som sier din påmelding "venter på godkjenning". Bekreftelse på om du har fått plass på kurset eller om du står på venteliste vil komme etter påmeldingsfristen er utløpt.
Deltakere: 26 kursdeltakere + 2 instruktører på hvert kurs
Ta kontakt om du har noen spørsmål.
Medlem av Akademisk Studieforbund