Lokallag

Av NSF Student , 01.09.2015

Her finner du kontaktinformasjon for våre lokallag. NSF Student har 18 lokallag rundt om på ulike studiesteder i landet.

Ta kontakt hvis du ønsker å bli en del av lokallaget der du studerer.

 

 

Lokallag

Kontakt

Mail  

Telefon

1

Oslo

Lotte Rogn-Jacobsen

Lotte-rogn@live.no 

400 13 929

2

Stavanger 

Hege Bjerga

hegebjerga@icloud.com

909 40 003

3

Harstad

Joachim Hansen

jeoh@live.no

 

4

Namsos

Laura Dahl

laura_dahly@hotmail.com

455 11 652

5

Tromsø

Eirik Holmefjord Aagren

Tanja Rasch Saesiaw          

holm.eirik@gmail.com


tanja.rasch@hotmail.com 

947 85 452


993 44 932

6

Kristiansand

Oda Sibille Mørk Moen

nsf.student.vestagder@gmail.com / oda_s_mm@hotmail.com 416 86 351

7

Fredrikstad

Øystein Sætveit Eikenes eikenesen@gmail.com

918 18 291

8

Ålesund

     

9

Elverum

 

   

10

Gjøvik

 

 

 

11

Kjeller

 

 

 

12

Bergen

David Marøy

davidmaroy@msn.com

406 30 290

13

Levanger

Marte Alise Burheim

martealise@gmail.com 

486 08 535

14

Telemark

Julie Skifjeld

Julius-teater@hotmail.com

915 65 206

15

Grimstad

Rebecca Vestheim

Siri Pernille Ensrud

rebeccavestheim@hotmail.com

siri_ensrud@hotmail.com

948 31 250

974 18 967

16

Helgeland

Kari Bjerkli

karibjerkli@hotmail.com

948 06 931

17

Haugesund

Keth Elisabeth Bekkavik Solberg

Peter Øverlie


keth_elisabeth@msn.com

peteroeverlie@gmail.com

928 20 544

950 05 931

18

Molde

Hedda Nes

Håvard K. Kvalvik

hedda.nes@hotmail.com

Kvalvik95@hotmail.com

977 33 634

475 03 408

19 Stord Fredrik Sørensen

Ragnhild Prestbø

srensenfredrik@gmail.com

138571@hsh.no

950 44 528

906 55 556
20 Drammen

Jasmine Mordal

Sandra Hakkelberg

jasmine.mordal@hotmail.com

sandra.hakkelberg@ebnett.no

938 38 589

988 59 868

21 Førde Joachim Heier

Annie Elise Rygg

johei@bkkfiber.no

ary008@live.no

936 94 368

452 88 617

 

 

fagdag oslo