Lokallag

Av NSF Student , 01.09.2015

Her finner du kontaktinformasjon for våre lokallag. NSF Student har 18 lokallag rundt om på ulike studiesteder i landet.

Ta kontakt hvis du ønsker å bli en del av lokallaget der du studerer.

 

 

Lokallag

Kontakt

Mail  

Telefon

1

Oslo

Anna Fjeldbraaten

annafjeldbraaten@live.no

941 95 413

2

Stavanger 

Hege Bjerga

hegebjerga@icloud.com

909 40 003

3

Harstad

Joachim Hansen

jeoh@live.no

 

4

Tromsø

Eirik Holmefjord Aagren

Tanja Rasch Saesiaw          

holm.eirik@gmail.com


tanja.rasch@hotmail.com 

947 85 452


993 44 932

5

Kristiansand

Andreas Oddnes Dahle

nsf.student.vestagder@gmail.com / 
andreas.oddnes@gmail.com
465 08 494

6

Fredrikstad

Øystein Sætveit Eikenes eikenesen@gmail.com

918 18 291

7

Ålesund

     

8

Namsos

Sandra Strand Hansen 

 sanhan8@gmail.com 993 99 792

9

Gjøvik

 

 

 

10

Østfold

Katrine Norli 

katrine.norli@hiof.no

452 85 927

11

Bergen

 

 

 

12

Levanger

Emilie Lanssen Lundh

emilie.lundh@gmail.com 

450 48 477

13

Telemark

Julie Skifjeld

Julius-teater@hotmail.com

915 65 206

14

Grimstad

Rebecca Vestheim

Siri Pernille Ensrud

rebeccavestheim@hotmail.com

siri_ensrud@hotmail.com

948 31 250

974 18 967

15

Helgeland (Mo i Rana)

Knut Huus-Hansen

knut.huushansen@gmail.com

977 61 915

16

Haugesund

Andri Fridjonsson

Daniel Steen Berthelsen

andrifridjonss@gmail.com

DSBerthelsen@hotmail.com

405 41 676

474 85 029

17

Molde

Hedda Nes

Håvard K. Kvalvik

hedda.nes@hotmail.com

Kvalvik95@hotmail.com

977 33 634

475 03 408

18 Stord Fredrik Sørensen

Ragnhild Prestbø

srensenfredrik@gmail.com

138571@hsh.no

950 44 528

906 55 556
19 Drammen
Stine Melissa Jørgensen

Jasmine Mordal

stine_jorgensen18@hotmail.com

jasmine.mordal@hotmail.com

998 54 221

938 38 589

20 Førde Joachim Heier

Annie Elise Rygg

johei@bkkfiber.no

ary008@live.no

936 94 368

452 88 617