Lokalgrupper

Av NSF

Jordmorforbundet har lokalgrupper i de fleste fylker. Her finner du kontaktinfo til de ulike lokalgruppelederne eller kontaktpersoner i fylkene.

 
Finnmark Charlotte Agnete Mannsverk 
Stillaveien 23
9517 ALTA
lottevenn@hotmail.com
41474848
Arb.sted: Fødestua i Alta 
+ Finnmarkssykehuset 
Troms Maja Bjerkeng Nielsen
Vierringen 24
9102 Kvaløysletta
majbn@hotmail.com
986 78 467
Arb.sted: UNN Tromsø
Nordland Torill B. Paasche
Lyngveien 3
8908 Brønnøysund
torillpaasche@gmail.com
48257508
Arb.sted: Fødestua Brønnøysund
Nord-Trøndelag Ingrid Aa Selmer
Sørkleiva 10
7606 Levanger
Ingrid.selmer@outlook.com 
95138206
Arb.sted: Levanger SH
Sør- Trøndelag

Malin Dyrendahl

Øvre Granåslia 17047 Trondheim

Tlf: 99340240

malindyrendahl@hotmail.com

Arb.sted: St.Olavs Hospital, Trondheim

Møre og romsdal

Molde
Annelinn Gaasøy
Storvikvegen 5b
6412 Molde
annelinn_g@hotmail.com 
99746723 
Arb.sted Fødeavdelingen i Molde

Volda


Kristiansund
Solveig Aarset Vatten
Halsavegen 2221
6680 Halsanaustan
91884991
sovatte@online.no
Arb.sted: Fødeavd. Kr.sund

Sogn- og fjordane

Inger Marit Frøyen
mailto:im-fr@online.no

41145982

Arbeidssted:

Hordaland

Kristin Sunnevåg

kristin_sunnevag@hotmail.com

Tlf: 98860823

Arb.sted: Haukeland sykehus

Rogaland

Haugalandet
Annett Semb

annett.helvik@gmail.com

46915833


Stavanger-området
Elisabet Vetrhus
Rødstilkveien13
4049 Hafrsfjord
evetrhus@icloud.com
92624990
Arb.sted: Stavanger universitetssykehus

Agder-fylkene Tone Jensen
Dønnestedveien 72
4658 Tveit
Tone.jensen@sshf.no
tonejensen100@hotmail.com
99728555
Arb.sted: Kristiansand
Telemark

Malin Hovet

Cappelenseg 9,

3933 Porsgrunn

malinhovet@gmail.com 

90662743

Arb.sted: Føde/barsel STHF

Vestfold

Annette Godli

annette.godli@gmail.com 

Buskerud Janne Iversen 
Solbergskogen 3A
3058 Holmestrand
janneiversen@outlook.com
45202388
Arb.sted: Drammen SH 
Oppland  
Hedmark  
Østfold Anette Marie Borgen Steelman
Torvgaten 58
1632 Gamle Fredrikstad
anette_mbk@hotmail.com
91806538
Arb.sted: Kalnes SH
Oslo/ Akershus
Ingvild Nordhagen
Rundtjernveien 68d
0672 Oslo
ingvild_nordhagen@hotmail.com
93684338
Arb.sted: OUS, Ullevål