Ta kontakt

Av NSF

Ta kontakt hvis du ønsker å bli en del av lokallaget der du studerer, eller har ønsker til hva lokallaget skal arrangere. Se kontaktinformasjon her:

 

Lokallag

Kontakt

Mail  

Telefon

Oslo

Hanna Aschehoug

hannamarie-94@hotmail.com

458 42 515

Stavanger 

Ellen Fyljesvoll

ellenfyljesvoll@hotmail.com

988 36 949

Harstad

Jørgen Arntzen

Jorgen95@outlook.com

 464 23 660

Tromsø

Eirik Holmefjord Aagren

Helene Hummelsgård

holm.eirik@gmail.com

Helenehommel@gmail.com

947 85 452

411 46 014

Kristiansand

Ina-Helene Idsal

Andreas Oddnes Dahle

ina-helene@outlook.com

andreas.oddnes@gmail.com

nsf.student.vestagder@gmail.com 

902 06 589

465 08 494

Narvik

Synne Eilertsen synnejulie@hotmail.com  

Gjøvik

Øyvind Amarath Kluften

Maryam Khoshnood

oyvindkluften@gmail.com 

maryamkhos@hotmail.com

 970 25 615

902 19 302

Fredrikstad

Katrine Norli 

katrine.norli@hiof.no

452 85 927

Kjeller

Andrea Linløkken Madsen

Hilal Gure

andrealinlokken@live.no

Hilal_shide@live.no

 954 43 089

948 59 663

Sandvika

Christoffer Haraldsen

Stine Katrin Kase

christofferharaldsen@gmail.com 

Stine.k.kase@gmail.com

413 81 146

915 63 749

Hammerfest

Ingebord Horne

Ingeborg_horne@hotmail.com 

 472 60 289

Trondheim

Marie Knoph

Cecilie Baklid

marieknoph97@gmail.com

cecilie.baklid@gmail.com

 403 16 220

414 08 891

Stord

Jonathan Andersen

Aina Myster Olsen

jonathan.andersen96@gmail.com

ainamolsen@outlook.com

454 73 641

995 05 426

Drammen
Stine Melissa Jørgensen

stine_jorgensen18@hotmail.com

998 54 221

Førde

 Joacim Heier

johei@bkkfiber.no

936 94 368
Grimstad

Rikke Andrea Olsen

rikkeao@hotmail.com

47626919
Vestfold

Helena Fon Hals

Caroline Heggen

helenafon.hals@gmail.com 

caroline_heggen@yahoo.no

91570483

92045796