Alle aktuelle tillitsvalgte vil motta innkalling via e-post.
Antall plasser: 26
Kurset starte kl. 09.00 første dag og avsluttes kl. 15.00 siste dag.
Påmeldingsfrist: 19.09.2019
Kurset er et prosesskurs. Det som ikke har anledning til å deta på hele kurset kan ikke melde seg på. Det er forventet at du bor på hotellet under hele kurset. Skriv i merknadsfeltet om du har andre behov.
Hvis du må starte reisen før kl. 06.00 for å rekke kursstart, har du mulighet til å bestille hotell fra dagen før. Måltider mandag ordner du selv og får utbetalt diett va reiseregning. Alle måltider ellers i kurset er dekket av NSF.
Det skal innhentes forhåndssamtykke til å benytte ikke-rutegående transportmiddel. På reiseregningen må det redgjøres for årsaken og utgiftene må legitimeres.
Når du klikker "Send påmelding" vil du straks få en kvittering til din e-postadresse om at du er påmeldt kurset.
Endelig bekreftelse med ytterligere informasjon får du etter at påmeldingsfristen er ute. IKKE BESTILL fly/tog/båt/buss før du har mottatt bekreftelsen!
For spørsmål ta kotat med din kurs- og konferansekonsulent via kontaktskjemaet på www.nsf.no (ikkje bruk merknadsfeltet).
Påmeldingsskjemaet vises kun for de som er innlogget.
Medlem av Akademisk Studieforbund