Bilde av fylkesledelsen
  • For å få hjelp fra riktig avdeling, gå til vårt kontaktskjema

  • Åshild Østlyngen, nestleder Troms og Finnmark

    Åshild Østlyngen

    Mari-Ann Benonisen, nestleder Troms og Finnmark

    Mari-Ann Benonisen

    Avatar

    Annie Skoglund

    Ansatte Fylkeskontor

    Ann-Sissel Karlsen

    Rådgiver
    Aud Larsen, rådgiver Troms og Finnmark

    Aud Larsen

    Rådgiver
    Hans Yngve Bjerkås

    Hans Yngve Bjerkås

    Seniorrådgiver
    Lee Douse

    Lee Jacqueline Hanssen Douse

    Rådgiver
    Ansatte Fylkeskontor

    Linda Bakkevoll

    Rådgiver
    • Brita Karlsen

      Alta Kommunale HTV-Område

    • Anne Marie Isaksen

      Balsfjord Kommunale HTV Område

    • Hege Thomassen Fosslund

      Bardu Kommunale HTV Område

    • Mirka Johansen

      Berlevåg Kommunale HTV-Område

    • Mona Thomassen

      Betania Alta HTV-Område

    • Merete Eriksen

      Båtsfjord Kommunale HTV-Område

    • Mirela Olivia Zarnescu

      Dyrøy Kommunale HTV Område

    • Sissel Irene Holt

      Finnmark Fylkeskommunale HTV-Område

    • Linn Kristin Nilsen

      Finnmarkssykehuset HF Alta HTV-Område

    • Kristina E. Nytun

      Finnmarkssykehuset HF HTV-Område

    • Evy Fjellstad

      Finnmarkssykehuset HF Hammerfest HTV-Område

    • Tone Merete Haugli

      Finnmarkssykehuset HF Sami Klinihkka HTV-Område

    • Anne-Helene Pedersen

      Gratangen Kommunale HTV Område

    • Elin Mølmann Holmgren

      Hammerfest Kommunale HTV-Område

    • Siv-Tone Furu

      Harstad Kommunale HTV Område

    • Aleksandra Strugacz

      Karlsøy Kommunale HTV Område

    • Connie Beate Straum-Jakobsen

      Kvæfjord Kommunale HTV Område

    • Anna Madeleine Strand Kaasen

      Kvænangen Kommunale HTV-Område

    • Anna-Iren Berg Løvli

      Kåfjord Kommunale HTV Område

    • Ingrid Johansen

      Lavangen Kommunale HTV Område

    • Susanna Bjørkås-Olsen

      Lebesby Kommunale HTV-Område

    • Solbjørg Kurrak

      Loppa Kommunale HTV-Område

    • Lene Karlsen

      Lyngen Kommunale HTV Område

    • Therese Josefin Johnsen

      Målselv Kommunale HTV Område

    • Stig Rapana Mathisen

      Måsøy Kommunale HTV-Område

    • Torill Vara

      Nesseby Kommunale HTV-Område

    • Stine-Mari Strifeldt

      Nordkapp Kommunale HTV-Område

    • Camilla Simonsen

      Opptreningssenteret i Finnmark HTV-Område

    • Christina Masternes Korslund

      Porsanger Kommunale HTV-Område

    • Kjersti Tverseth

      Salangen Kommunale HTV Område

    • Torhild Isaksen

      Senja Kommunale HTV-Område

    • Barbro Sandvik

      Sigma Nord HTV-Område

    • Monica Wennberg

      Skibotn Helse og Rehabilitering HTV-Område

    • Marion Slotnes

      Skjervøy Kommunale HTV Område

    • Kari Anne Dybvik

      Statsforvalteren i Troms og Finnmark HTV-Område

    • Siv Hege Kristina Asplund

      Storfjord Kommunale HTV Område

    • Anna Lund

      Sør-Varanger Kommunale HTV-Område

    • Marianne Sørensen

      Tjeldsund Kommunale HTV-Område

    • Ingunn Karlsen

      Troms Fylkeskommune HTV-Område

    • Daniel Brox

      Tromsø Kommunale HTV Område

    • Kirsti Henriksen

      UIT HTV-Område

    • Guri Opheim

      UNN Longyearbyen HTV-Område

    • Monica Fyhn Sørensen

      Universitetssykehuset Nord-Norge HTV-Område

    • Trine Elisabeth Finstad

      Universitetssykehuset Nord-Norge HTV-Område

    • Vibeke Haukland

      Universitetssykehuset Nord-Norge HTV-Område

    • Hanne Sofie Yttervik

      Universitetssykehuset Nord-Norge HTV-Område

    • Mai-Britt Martinsen

      Universitetssykehuset Nord-Norge HTV-Område

    • Lise Svenning

      Vadsø Kommunale HTV-Område

    • Suvi Kumpula

      Vardø Kommunale HTV-Område

    • Andrè Bakke

      Vigør Rehabiliteringssykehus HTV-Område

    • Jan Frode Josefsen

      Viken Senter HTV-Område

    • Avatar

      Lena Røsæg Olsen

      Leder i styret

    • Avatar

      Åshild Østlyngen

      Nestleder

    • Avatar

      Mari-Ann Benonisen

      Nestleder

    • Avatar

      Tone Sund Wahl

      Faggrupperepresentant

    • Avatar

      Trine Karlsen

      Faggrupperepresentant

    • Avatar

      Anna Mohn Sneve

      Medlem

    • Avatar

      Aud Mariana Bergman

      Medlem

    • Avatar

      Catrine Buck Jensen

      Medlem

    • Avatar

      Ingelinn Mosand

      Medlem

    • Avatar

      Kristina E. Nytun

      Medlem

    • Avatar

      Lars-Erik Arstad

      Medlem

    • Avatar

      Monica Fyhn Sørensen

      Medlem

    • Avatar

      Siv-Tone Furu

      Medlem

    • Avatar

      Benjamin Olaussen

      Studentrepresentant

    • Avatar

      Sigrid Husøy Larsen

      Studentrepresentant

    • Avatar

      Irene Sørensen

      1. Varamedlem

    • Avatar

      Stig Rapana Mathisen

      1. Varamedlem

    • Avatar

      Leila Catherin Olaussen

      2. Varamedlem

    • Avatar

      Wenche Hamlot

      2. Varamedlem

    • Avatar

      Linda Therese Norrie

      3. Varamedlem

    • Avatar

      Marit Toset

      3. Varamedlem

    • Avatar

      Fred-Tore Larssen

      4. Varamedlem

    • Avatar

      Lise Svenning

      4. Varamedlem

Nyheter