Hovedtillitsvalgte

Hovedtillitsvalgte i Oppland

Beitostølen Helsesportsenter

Anniken Eckhoff
99388556
anniken.eckhoff@bhss.no

Dovre kommune

Ingen hovdetillitsvalgt p.t.

 

Etnedal kommune

Annhild S.Espelien

90581069

annhild_espelien@hotmail.com

 

 

Fagertun Sykehjem

Ingen hovedtillitsvalgt p.t.

 

Fekjær psykiatriske senter

Mona Strandbråten
90670171
mona@hedalen.no

Gausdal kommune

Inger Johanne Rønning
95824476
ijohroen@online.no

Gjøvik kommune

Trond Balstad
90934550
Trond.Balstad@gjovik.kommune.no

Gran kommune

Astrid Avtjern
90534398
astrid.avtjern@gran.kommune.no

NTNU Gjøvik

Torhild Sørum
95760056
torsorum@bbnett.no

Jevnaker kommune

Aina Glimsdal Bakke
98074084
Aina.GlimsdalBakke@jevnaker.kommune.no

Landaasen opptreningssenter

Karoline Foss Hjelmeland
95026474
Karoline.foss.hjelmeland@landaasen.no

Lesja kommune

Sølvi Johansen
93666279
solvinordtun@hotmail.com

Lillehammer kommune

Tonje Sneve
90831200
tonje.sneve@lillehammer.kommune.no

Lom kommune

Hilde Vikan
92252274
hildevikan@hotmail.com

Lunner kommune

Anne Britt Bråten
41613635
britbraa@online.no

Nord Aurdal kommune

Anne Helga Espeliødegård
92200793
anne.helga.espeliodegard@nord-aurdal.kommune.no

Nord-Fron kommune

Andrea Holmestad
95274204
andrea.holmestad@gmail.com

Nordre Land kommune

Frida Canestedt
41407719
fridis78@hotmail.com

Revmatismesykehuset

Nina Johansen
48063593
ninjohan@hotmail.com

Riisby behandlingssenter

Randi Nordal
61112800
randi@riisby.no

Ringebu kommune

Therese Hoel Mork
97407188
Therese-hoel.mork@ringebu.kommune.no

Røysumtunet

Silje Grønli
41300134
S_gronli@hotmail.com

Sel kommune

Sissel Thorud Bjøkne
95939491
s-m-bjo@online.no

SIHF BUP /intern service

Anne Bi Hoffsten
48131082
anne.bi.hoffsten@sykehuset-innlandet.no

SIHF Foretakstillitsvalgt

Marianne Nielsen
91316386
marianne.nielsen@sykehuset-innlandet.no

SIHF Gjøvik/prehospitale tjenester

Brita Samuelsen
46818030/61157635
brita.samuelsen@sykehuset-innlandet.no

SIHF Lillehammer/med.service

Solveig Rakvaag
48257659
solveig.marit.rakvaag@sykehuset-innlandet.no

SIHF psykisk helsevern i Oppland

Stedfortreder: Anne Bi Hoffsten
48131082
anne.bi.hoffsten@sykehuset-innlandet.no

SIHF Hab - Rehabilitering

Line Kristin S. Nerem
95301084
Line.nerem@sykehuset-innlandet.no

Skjåk kommune

Aud Jotun
61217167
aud.jotun@skjaak.kommune.no

Skogli Helse -Rehabilitering

Jørund Flønes
90216977
jorund.flones@skogli.no

Steffensrud Unicare Rehabilitering

Anne Kari Hovde
97113385
Akhovde.otk@gmail.com

Søndre Land kommune

Line Eriksen
47613334
line.eriksen@sondre-land.kommune.no

Sør Aurdal kommune

Ingen hovedtillitsvalgt p.t.

 

Sør Fron kommune

Randi Bergsbakken
95124435
rbegsbakken@hotmail.com

Villa Skaar AS

Marianne Gagnum Sætheren
40224744
marianne.gagnum@hotmail.com

Vang kommune

Unni Sandsengen
95089302
Unnis2009@live.no

Vangseter behandlingsklinikk

Bjørn Hammerstad Johannesen
Bjorn@vangseter.no

Vestre Slidre kommune

Anne Sofie Grydeland
98639640
anne.grydeland@vestre-slidre.kommune.no

Vestre Slidre sjukeheim

Ingen hovedtillitsvalgte p.t.

 

Vestre Toten kommune

Ole Nino Lien
97067007
ninoen@gmail.com

Videregående skole

Ingen hovedtillitsvalgt p.t.

 

Vågå kommune

Elisabet Øvstdal
95808108
ovstedal@outlook.com

Østre Toten kommune

Benedicte Lånke
90590336
nosy@ostre-toten.kommune.no

Øyer kommune

Marit Linnerud
41528407
Marit.linnerud@oyer.kommune.no

Øystre Slidre kommune

Camilla Bergli
41645780
camillabergli@gmail.com